TAGS App+ Güncelleme Bilgilendirmesi

Ar-Ge'miz şu anda TAGS Mobil uygulamasını güncellemek için çalışıyor. Bir sonraki sürümün Haziran ayı başlarında yapılması planlanıyor. Bu güncelleme, Photo on Demand ve Photo by Scenarios özelliklerini destekleyen yeni MotionCam (PhOD) ve MotionCam Outdoor (PhOD) sürümlerimizin desteğini içerecektir. Bu özellikler, Son Kullanıcıların ve PRO Kullanıcıların (Yükleyicilerin) cihazdan anlık fotoğraf çekmesine ve bunları Mobil ve PRO Masaüstü uygulamalarında görüntülemesine ve ayrıca alarm tetiklendiğinde yeni cihazlardan fotoğraf gönderecek bir senaryo oluşturmasına olanak tanır. Örneğin, yangın alarmı tetiklerse, yeni MotionCam (PhOD) ve MotionCam Outdoor (PhOD), kullanıcılar için mobil ve PRO Masaüstü uygulamalarına bir fotoğraf gönderir.

 

MotionCam'ler (PhOD), kullanıcının oturma odası, yatak odası gibi özel alanlara yerleştirilebilir ve mahremiyetlerini etkileyebilir. Avrupa yasalarına göre, her kullanıcıya hangi verilerin işlendiğini, verilere hangi kullanıcıların erişebileceğini, verilere hangi üçüncü tarafların erişebileceğini, kullanıcıların verileri nasıl yönetebileceğini, PhOD özelliklerinin kullanımı sırasındaki etkisinin ne olacağını bildirmek gerekir.

 

Bir sonraki Mobil uygulama güncellemesine, Hub'da PoD Photo on Demand global ayarının etkinleştirildiği son kullanıcı herkese gösterilecek olan PhOD (istek üzerine fotoğraf) Gizlilik Bildirimi'ni (https://ajax.systems/en/phod-privacy-notice/ web sitemizdeki metne bağlantı) ekledik.

 

Kullanıcı bu Gizlilik Bildirimlerini kabul etmelidir. Gizlilik Bildirimini kabul etmezse, başvuruyu açarken her 24 saatte bir kendisine gösterilecektir.

 

Kullanıcı, PhOD'un etkinleştirildiği hub'a eklendiyse, kullanıcı uygulamayı bir sonraki açışında bir Gizlilik Bildirimi görecektir.

 

İşte kullanıcının uygulamada nasıl göreceğine dair küçük bir demo video - bağlantı (https://drive.google.com/file/d/1BGd03O3OO5BbyW9r6ZhxveREcEu0-KD9/view?usp=sharing)

 

Metni şirketinize uyarlamanız, kendi dilinize ve anlatımınıza çevirisini yapmanız ve web sitenize koymanız gerekiyor. Lütfen bize uyarlanmış ve tercüme edilmiş Gizlilik Bildirimi için bir bağlantı gönderin - bağlantı, güncellemeden sonra gelecekte uygulamada da kullanılacaktır.

 

Lütfen PhOD Gizlilik Bildirimi şablonunu ekte bulun ve sarı işaretle belirtilen tüm alanları şirketinizle ilgili bilgilerle doldurun.

 

Mümkünse, lütfen Gizlilik Bildirimini gelecek haftanın sonuna kadar uyarlayın ve çevirin ve web sitenizden belgeye bir bağlantı gönderin. Bu bilgilere sahip olmak, [WL_application_name] başvurunuzu sonlandırma ve güncelleme sürecini hızlandırmamıza yardımcı olacaktır.

 

Uygulama güncellemesini hızlandırmak isterseniz, uygulamaya (https://ajax.systems/en/phod-privacy-notice/) İngilizce Gizlilik Bildirimimize ve ne zaman uyum sağlayacağınıza dair bir bağlantı yerleştirebiliriz. Gizlilik Bildirimine sahipseniz, bağlantımızı sizinkine değiştireceğiz.

 

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sormaktan çekinmeyin.

 

Ajax Sistemleri (https://ajax.systems/en/phod-privacy-notice/)

 

Ajax alarm sistemi — Avrupa'nın en çok ödül alan kablosuz güvenlik sistemi