top of page

TAGS App+ Güncelleme Bilgilendirmesi

Ar-Ge'miz şu anda TAGS Mobil uygulamasını güncellemek için çalışıyor. Bir sonraki sürümün Haziran ayı başlarında yapılması planlanıyor. Bu güncelleme, Photo on Demand ve Photo by Scenarios özelliklerini destekleyen yeni MotionCam (PhOD) ve MotionCam Outdoor (PhOD) sürümlerimizin desteğini içerecektir. Bu özellikler, Son Kullanıcıların ve PRO Kullanıcıların (Yükleyicilerin) cihazdan anlık fotoğraf çekmesine ve bunları Mobil ve PRO Masaüstü uygulamalarında görüntülemesine ve ayrıca alarm tetiklendiğinde yeni cihazlardan fotoğraf gönderecek bir senaryo oluşturmasına olanak tanır. Örneğin, yangın alarmı tetiklerse, yeni MotionCam (PhOD) ve MotionCam Outdoor (PhOD), kullanıcılar için mobil ve PRO Masaüstü uygulamalarına bir fotoğraf gönderir.

 

MotionCam'ler (PhOD), kullanıcının oturma odası, yatak odası gibi özel alanlara yerleştirilebilir ve mahremiyetlerini etkileyebilir. Avrupa yasalarına göre, her kullanıcıya hangi verilerin işlendiğini, verilere hangi kullanıcıların erişebileceğini, verilere hangi üçüncü tarafların erişebileceğini, kullanıcıların verileri nasıl yönetebileceğini, PhOD özelliklerinin kullanımı sırasındaki etkisinin ne olacağını bildirmek gerekir.

 

Bir sonraki Mobil uygulama güncellemesine, Hub'da PoD Photo on Demand global ayarının etkinleştirildiği son kullanıcı herkese gösterilecek olan PhOD (istek üzerine fotoğraf) Gizlilik Bildirimi'ni (https://ajax.systems/en/phod-privacy-notice/ web sitemizdeki metne bağlantı) ekledik.

 

Kullanıcı bu Gizlilik Bildirimlerini kabul etmelidir. Gizlilik Bildirimini kabul etmezse, başvuruyu açarken her 24 saatte bir kendisine gösterilecektir.

 

Kullanıcı, PhOD'un etkinleştirildiği hub'a eklendiyse, kullanıcı uygulamayı bir sonraki açışında bir Gizlilik Bildirimi görecektir.

 

İşte kullanıcının uygulamada nasıl göreceğine dair küçük bir demo video - bağlantı (https://drive.google.com/file/d/1BGd03O3OO5BbyW9r6ZhxveREcEu0-KD9/view?usp=sharing)

 

Metni şirketinize uyarlamanız, kendi dilinize ve anlatımınıza çevirisini yapmanız ve web sitenize koymanız gerekiyor. Lütfen bize uyarlanmış ve tercüme edilmiş Gizlilik Bildirimi için bir bağlantı gönderin - bağlantı, güncellemeden sonra gelecekte uygulamada da kullanılacaktır.

 

Lütfen PhOD Gizlilik Bildirimi şablonunu ekte bulun ve sarı işaretle belirtilen tüm alanları şirketinizle ilgili bilgilerle doldurun.

 

Mümkünse, lütfen Gizlilik Bildirimini gelecek haftanın sonuna kadar uyarlayın ve çevirin ve web sitenizden belgeye bir bağlantı gönderin. Bu bilgilere sahip olmak, [WL_application_name] başvurunuzu sonlandırma ve güncelleme sürecini hızlandırmamıza yardımcı olacaktır.

 

Uygulama güncellemesini hızlandırmak isterseniz, uygulamaya (https://ajax.systems/en/phod-privacy-notice/) İngilizce Gizlilik Bildirimimize ve ne zaman uyum sağlayacağınıza dair bir bağlantı yerleştirebiliriz. Gizlilik Bildirimine sahipseniz, bağlantımızı sizinkine değiştireceğiz.

 

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sormaktan çekinmeyin.

 

Ajax Sistemleri (https://ajax.systems/en/phod-privacy-notice/)

 

Ajax alarm sistemi — Avrupa'nın en çok ödül alan kablosuz güvenlik sistemi

MotionCam PoD ürünleri ile Talep Üzerine Fotoğraf Gizlilik Bildirimi

1 Ocak 2022'den itibaren geçerlidir

 

“TAGS”, gizliliğinizi ciddiye alır ve verilerinizi en üst düzeyde güvenlik ve gizlilik güvencesiyle ele almak için elinden gelenin en iyisini yapar. https://www.tags.com.tr/.... adresinde bulunan TAGS Gizlilik Politikasına ("Gizlilik Politikası") ek olarak, bu gizlilik bildirimi ("Bildirim"), TAGS'ın kişisel verilerinizle nasıl etkileşime girdiğini, hangi verileri sağlayacağını açıklar. TAGS uygulamasının Photo on Demand ("PhOD") adlı bir özelliğini kullandığınızda, verilerinize hangi üçüncü tarafların erişebileceği.

 

Bu Bildirim, https://www.tags.com.tr/.... adresinde bulunan Gizlilik Politikasının ve TAGS Son Kullanıcı Sözleşmesinin ("Sözleşme") ayrılmaz bir parçasıdır (bir ekidir) ve Bildirim referans olarak işbu belgeye eklenmiştir. Bu Bildirim, PhOD özelliği işlevine ilişkin Gizlilik Politikasını tamamladığı için, veri denetleyicinizin kim olduğu, verilerin nerede saklandığı ve TAGS'ın bunları ne kadar süreyle sakladığı, neyi ne kadar süreyle tuttuğu, TAGS'ın kişisel verilerinizi, veri sahibi olarak sahip olduğunuz veri gizliliği haklarına ve geçerli veri gizliliği yasalarının gerektirdiği diğer bilgileri korumak için uyguladığı teknik önlemler hakkında genel bilgileri bulmak için Gizlilik Politikasına başvurmanızı rica ederiz.

 

TAGS, zaman zaman ve PhOD işlevindeki herhangi bir değişiklik nedeniyle bu Bildirime ekleme yapabilir veya bu Bildirimi değiştirebilir. Gerçekleştirilme şekilleri de dahil olmak üzere tüm değişiklikler, Sözleşmenin 23. Maddesinin ana hatlarıyla belirtildiği gibi kurallara tabidir.

 

BÖLÜM 2.3-2.5 KİŞİSEL VERİLERİNİZİN ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA AKTARILACAĞI DURUMLAR VE BU TÜR AKTARIMIN OLASI SONUÇLARI HAKKINDA ÖNEMLİ BİLDİRİM İÇERİR. LÜTFEN ÖNCE BUNLARI OKUYUN VE BU KOŞULLARI KABUL ETMİYORSANIZ PHOD'U VEYA HERHANGİ BİR MEKANİZMASINI KULLANMAYIN. PHOD HİZMETİNİ ETKİNLEŞTİRİRSENİZ, BU ŞARTLARA BAĞLI OLMAYI KABUL EDERSİNİZ.

 

1. Talep Üzerine Fotoğraf Özelliği; izinler

1.1. PhOD işlevi, OS Malevich 2.13.0 güncellemesine sahip TAGS sistemlerinde görünür. Bu özellik, kullanıcıların, cihazların kurulu olduğu veya olmadığı her an fotoğraf doğrulamayı destekleyen yeni nesil dedektörleri kullanarak fotoğraf çekmesine olanak tanır. PhOD özelliğini destekleyen cihazların mevcut modelleri hakkında bilgiler ilgili kılavuzlarda açıklanacaktır. PhOD özelliği tesisteki durumu öğrenme, alarmın nedenini kontrol etme veya binanızın güvenliğini sağlama fırsatı sunar.

 

1.2. PhOD varsayılan olarak devre dışıdır. Bu işlevi etkinleştirmek için, yalnızca bir hub yöneticisi veya yetkili bir hub kullanıcısı, TAGS uygulama ayar çubuğunda ilgili özelliği seçebilir.

 

1.3. PhOD ile etkileşime girebilecek bazı hub kullanıcı kategorileri vardır:

 

Merkez Yöneticisi: TAGS hub gizlilik ayarlarını yönetebilir, PhOD'u herhangi bir zamanda etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilir, PhOD kullanma hakkını atayabilir veya iptal edebilir ve bir hub'ın diğer kullanıcılarına resimlere erişebilir, üçüncü bir tarafın PhOD verilerine erişmesine izin verebilir ve talep edebilir. fotoğraf çekmek, herhangi bir zamanda fotoğraf çekmek (bir hub devredeyken veya değilken), diğer kullanıcılar tarafından çekilen resimleri görüntülemek, Kullanıcılar ve gizlilik izinlerini görmek, hangi kullanıcıların fotoğraf çekebileceğini ve talep üzerine fotoğrafları görüntüleyebileceğini, hangi sistem dedektörlerinin kullanılabileceğini belirleme bir kullanıcı talep üzerine fotoğraf çekebildiğinde istek üzerine fotoğraf çekmek için: herhangi bir zamanda veya bir cihaz kurulu olduğunda ve herhangi bir Hub Kullanıcısının atamasını veya hesabını devre dışı bırakabilir.

Merkez Kullanıcısı: Varsayılan olarak, PhOD kullanımına ve çekilen fotoğraflara veya PhOD ayarlarına erişimi yoktur. Bir Hub Kullanıcısı, bir Hub Yöneticisi tarafından verilen izinde olduğu gibi, PhOD özelliğini asla etkinleştiremez veya devre dışı bırakamaz. Bir Hub Yöneticisi bir Hub Kullanıcısına ilgili izin verirse, bir Hub Kullanıcısı şunları yapabilir:

  • Gizlilik İzinlerini Yönetin: Bir Hub Yöneticisi seçerse, diğer Hub Kullanıcılarının PhOD'u herhangi bir zamanda etkinleştirmesine ve devre dışı bırakmasına izin verebilir (veya yasaklayabilir). Bir Hub Yöneticisi de bu hakkı herhangi bir zamanda iptal edebilir;

  • Yeni Kullanıcılar Ata/Ekle. Bir Hub Yöneticisi seçerse, diğer Hub Kullanıcılarının yeni kullanıcılar eklemesine veya silmesine izin verebilir (veya yasaklayabilir) ve onlara belirli bir hak kapsamı atayabilir. Bir Hub Yöneticisi herhangi bir zamanda bu hakları iptal edebilir veya değiştirebilir;

  • İstek Üzerine Fotoğraf Çekin. Bir Hub Yöneticisi seçerse, diğer Hub Kullanıcılarının TAGS uygulamasından tesislerin fotoğraflarını çekmesini talep etmesine izin verebilir (veya yasaklayabilir). Bir Hub Yöneticisi bu izni zamana göre (yalnızca bir hub kurulu olduğunda fotoğraf çekmeye izin verir), bölgeye göre (yalnızca seçilen dedektörlere (kameralara) erişime izin verir), eyleme göre (fotoğraf çekme talebinde bulunmaya izin verir) kısıtlayabilir. Bir Hub Yöneticisi herhangi bir zamanda bu hakları iptal edebilir veya değiştirebilir;

  • Fotoğraflara Erişim. Bir Hub Yöneticisi seçerse, bir Hub Kullanıcısının böyle bir kullanıcı veya diğer Hub Kullanıcıları tarafından çekilen fotoğrafları görmesine izin verebilir (veya yasaklayabilir). Bazı ek gerçekler de vardır: (1) talep üzerine çekilen fotoğraflar, yalnızca çekim sırasında talep üzerine fotoğraf çekme hakkına sahip olan kullanıcılar tarafından kullanılabilir; (2) Talep üzerine fotoğraf çekme hakkını elde eden kullanıcılar, bu hak elde edilmeden önce çekilmiş fotoğrafları görüntüleyemez;

bottom of page