top of page

Güvenlik sektörüne en güncel teknolojilerle hizmet vermeyi hedefleyerek 2020 yılının üçüncü çeyreğinde sektöre imza atmış yenilikçi ve inançlı çalışan kadrosu ile Ankara merkez binasında hizmet vermeye başlamıştır.

“Güvenlikte İnovasyon ve Değişimde Marka”  sloganı ile, hizmet sunduğu her kullanıcıyı birer paydaş olarak benimseyen, bu alanda yerleşmiş “Güvenlik” odaklı yaklaşımı geliştirerek, hızla büyüyen metropollerde ve tüm yurtta TAGS kullanıcılarının yaşamlarını kolaylaştırmak için sağlıktan güvenlik sistemlerine kadar çeşitli çözüm önerileri sunmaktadır.

Paydaşlarımıza TAGS markasının yarattığı güveni,  365 gün 24  saat yanlarında hissedecekleri nedenler yaratmak odağımızda yer almaktadır.

TAGS ile ev veya iş yerlerine kurulacak olan yeni nesil güvenlik sistemleri, özgün renk seçenekleri ile kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilmektedir.

Donanımlı güvenlik danışmanlarımızın uygulama öncesi yaptıkları ücretsiz keşif esnasında, yaşam senaryolarına uygun güvenlik sistemi bileşenleri tespit edilip paydaşlarımızın ihtiyaçlarına karşılık veren en uygun konfigürasyon yapılandırılmaktadır.

Sunduğumuz en önemli hizmetlerin başında ise 365 gün 24 saat kesintisiz olarak TAGS Gözlem Merkezinde, gelişen ve geleceği en yakından takip eden teknolojiyle donatılmış Alarm Haber Alma Merkezi gelmektedir.

Alarm Haber Alma Hizmeti ile; hırsızlık, yangın, acil sağlık ihtiyacı, panik, su baskını vb. gibi durumları ilgili birimlere yönlendirerek sorunlara erken müdahale edilmesi olanağının yanında, kullanıcılarına alarm durumu dışında da mobil panik butonu ve kişiselleştirilmiş mobil hizmetleri ile anlık danışmanlık ve çözüm hizmetleri sunmaktadır.

Paydaşlarına sunduğu hizmetler ile birlikte her geçen gün daha da büyüyecek olan TAGS Ailesi olarak öncelikli hedefimiz, farklı hizmet kalitemiz, inovatif güvenlik çözümlerimiz ile paydaşlarımızın ve iş ortaklarımızın değerlerini değerlerimiz olarak görmektir.

TAGS_Logo_Vektör (2)-02.png

#GüvenlikteEtiketiniz

bottom of page