TAGS MASTER PROJECT

İşletmeniz TAGS MASTER PROJECT ile Güvende!

İşletmeleriniz için özel olarak güvenlik sistemleri tasarlayan tecrübeli mühendislik ekibimiz ile ihtiyacınız olan son teknoloji TAGS MASTER PROJECT ile hizmetinizde.

Entegre geçiş sistemleri, kapalı devre görüntüleme sistemleri, biyometrik geçiş kontrolü, çevre ve alan koruma sistemleri ile işletmenizi en güvenli hale getirmek artık çok kolay.

Tecrübeli proje ekibimiz ile işletme güvenliği ile ilgili gerekli olan tüm faaliyetlerde çözüm ve hizmet sağlıyoruz.

ENTEGRE GEÇİŞ SİSTEMLERİ

KAPALI DEVRE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ

BİYOMETRİK GEÇİŞ KONTROLÜ

ÇEVRE ve ALAN KORUMA SİSTEMLERİ

  ÜCRETSİZ KEŞİF VE TEKLİF İÇİN FORMU DOLDURUN

  ENTEGRE GEÇİŞ SİSTEMLERİ

  Çalışan ve ziyaretçi trafiğinin sağlıklı kontrolü, işyerindeki belirli bölgelere giriş-çıkışın kısıtlanması, kişilerin giriş yapmaya uygunluğunu belirleyen ölçütlerin geçiş sistemleri tarafından tanınması, tüm giriş çıkışların tek noktadan takip edilebilmesi, geçiş kontrol sistemlerinde sağladığımız güvenliğin alt açılımlarından birkaçıdır.

  Akıllı yönetim araçları olarak ise bu sistemler, özellikle insan kaynakları için büyük bir destek görevi görmektedir. Kurduğumuz sistemlerle, kurumların insan kaynakları birimleri, elemanların giriş-çıkış kartını anında hazır edebilir. PDKS sistemiyle yaptığımız entegrasyon sayesinde, elemanların giriş-çıkış saatlerini kolayca izleyebilir. Maaş çizelgeleri en güncel bilgilerle ve verimli bir süreçte düzenlenebilir.

  BİYOMETRİK GEÇİŞ KONTROLÜ

  Hijyenik ve tamamen temassız TAGS Geçiş Kontrol Sistemlerimiz iş yükünüzü azaltır, vakitten kazandırır.

  Stratejik noktalarda konumlandırdığımız Kontrol Sistemlerimiz ile derin öğrenme tabanlı algortimalarla sistemin en doğru ve güvenilir seviyede çalışmasını sağlıyoruz.

  Ofis içerisindeki yol haritasını çıkarır, takip ve bordrolamada anlık veri sağlar.

  Geçmişe yönelik veri takibi, canlı kayıtlar üzerinde arama yapma ve anlık e-posta bildirimleri iletir.

  KAPALI DEVRE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ

  TAGS Kapalı Devre Kamera Sistemlerimizle (CCTV) işletmenize en uygun kamera sistemi çözümlerini oluşturuyoruz.

  Sistemlerin çalışması sürekli kontrol ediliyor ve ihtiyaç duyulan anda sorunsuz bir kamera görüntüsü sağlıyoruz.

  Nasıl Çalışır?

  • Görüntüler merkezi bir sunucu üzerine kaydedilir.
  • Herhangi bir kayıp ya da hasar durumu oluşmaz.
  • Özel kullanıcı adı ve şifreler sayesinde dilediğiniz zaman kolaylıkla
  • izleyebilirsiniz.
  • Görüntüleri bilgisayarınıza kaydedip kopyalayabilirsiniz.
  • Algılanan herhangi bir tehlike anında hemen bilgilendirilirsiniz.
  • Canlı olarak tüm görüntüleri izleyebilirsiniz.
  • Kameraları istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz.

  ÇEVRE ve ALAN KORUMA SİSTEMLERİ

  Yeraltı fiberoptik kablolama, termal kamera sistemi,  alarm merkezi projelendirme gibi tesisinizin sınır ve çevre güvenliğini TAGS MASTER PROJECT ekibine emanet edebilirsiniz.

  Son teknoloji güvenlik sistemleri ile kendi operasyon merkezinizi oluşturabilir, kıymetli veri depolama alanları, akaryakıt hatları ve depoları, yüksek güvenlik gerektiren özel bölgeler gibi hassas noktaları TAGS çevre koruma sistemi ile güvenlik altına alabilirsiniz.

  NEDEN TAGS TERCİH ETMELİYİM?

  8 Saniyede Rekor Müdahale Hızı

  Tehlike anında dünya ortalaması 60 saniye iken 8 Saniye içinde tepki süresi ile alanında rekor sahibi olan Alarm Haber Alma Merkezi ile 7/24 hizmetinizdedir. Nerede olursanız olun mobil panik butonu ile sadece eviniz ve iş yeriniz değil canınızda güvende.

  Yanlış Alarmlara Karşı Hassas

  Hareketi algılayan dedektör, ardı ardına flaslı 3 adet fotograf çeker, alarm durumunun görüntüsünü size ve eger isterseniz TAGS Alarm Haber Alma Merkezine anlık bildirim ile iletir. Ayrıca sevimli dostlarımız evcil hayvanlarınızı ayırt eden akıllı dedektörler ile gereksiz alarmlar ile karşılaşmazsınız.

  Sabotaja Karşı Koruma

  GPRS/3G ve internet ile Alarm Haber Alma Merkezi ile haberlesmektedir. Iletisim kanallarından birine yönelik gerçeklesecek herhangi bir sabotaj girisimi Alarm Haber Alma Merkezi tarafından fark edilir, size anlık bildirim ile hemen bilgi verilir.

  Mobil Uygulama ve Uzaktan Kontrol

  TAGS Dünyasına girdiğiniz an standart olarak tanımlanan TAGS APP+ ile evinizde akıllı prizleri açıp kapatabilir, alarmınızı kurup çözebilir, kameralarınızı canlı izleyebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz mobil panik butonu ile nerede olursanız olun uydu lokasyonu ile yerinizi TAGS Alarm Haber Alma Merkezi ile paylaşabilir ve gerekli olan sağlık hizmeti, emniyet güçlerine haber vermek gibi aksiyonları rekor sürede alabilirsiniz.

  Sinyal Bozuculara Karşı Koruma

  Sinyal bozucular ile alarm sistemine yapılan sabotajı fark ederek, Alarm Haber Alma Merkezi’ne sinyal gönderir. Alarm Haber Alma Merkezi de sizi hemen arayarak bilgi verir.

  Kolay ve Kablosuz Montaj

  Evinize alarm sistemi kurulumu için gelen ekip, vaktinizi almadan ortalama 40 dakika gibi bir sürede kurulumu gerçekleştirir. Ayrıca, mekan içerisinde kullanacağınız alarm paneli, kablosuz ve estetiktir.

  BLOG