KURUMSAL GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

İşletmeniz TAGS ile Güvende

Aralarında onlarca marka bulunan portföyümüz ile sizi de TAGS Dünyasına Bekliyoruz!

Kurumlara yönelik sunduğumuz alarm sistemleri ile iş yerinizi de canınız kadar önemsiyoruz. Yangın risklerinden, su baskınına kadar tüm önlemleri risk analizinize göre özel çözümlerle düzenliyor sizlere güvenli bir çalışma alanı oluşturuyoruz.

Akıllı kamera sistemleri ile 7/24 iş yerinizi takip edebilir, 8 saniyelik rekor tepki süremiz ile en ufak bir tehlike anında bile gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Çalışanlarınız farklı kimlik tanımlamaları ile geçiş, otomasyon sistemleri oluşturabilir, çok katmanlı güvenlik sistemlerinden yaralanabilirsiniz.

TAGS Dünyasında kurumsal güvenlik sistemleri için hazırlanan özel paketlerimizden yararlanabilir veya ihtiyacınıza uygun size özel sistemler tasarlayabilirsiniz.

Hırsızlık
Alarmı
Yangın
Alarmı
Acil Sağlık
Hizmeti
Gaz Kaçağı
Alarmı
Su Baskını
Alarmı
Mobil Panik
Uygulaması

TAGS İLE GÜVENDE OLANLAR

NEDEN TAGS TERCİH ETMELİYİM?

8 Saniyede Rekor Müdahale Hızı

Tehlike anında dünya ortalaması 60 saniye iken 8 Saniye içinde tepki süresi ile alanında rekor sahibi olan Alarm Haber Alma Merkezi ile 7/24 hizmetinizdedir. Nerede olursanız olun mobil panik butonu ile sadece eviniz ve iş yeriniz değil canınızda güvende.

Yanlış Alarmlara Karşı Hassas

Hareketi algılayan dedektör, ardı ardına flaslı 3 adet fotograf çeker, alarm durumunun görüntüsünü size ve eger isterseniz TAGS Alarm Haber Alma Merkezine anlık bildirim ile iletir. Ayrıca sevimli dostlarımız evcil hayvanlarınızı ayırt eden akıllı dedektörler ile gereksiz alarmlar ile karşılaşmazsınız.

Sabotaja Karşı Koruma

GPRS/3G ve internet ile Alarm Haber Alma Merkezi ile haberlesmektedir. Iletisim kanallarından birine yönelik gerçeklesecek herhangi bir sabotaj girisimi Alarm Haber Alma Merkezi tarafından fark edilir, size anlık bildirim ile hemen bilgi verilir.

Mobil Uygulama ve Uzaktan Kontrol

TAGS Dünyasına girdiğiniz an standart olarak tanımlanan TAGS APP+ ile evinizde akıllı prizleri açıp kapatabilir, alarmınızı kurup çözebilir, kameralarınızı canlı izleyebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz mobil panik butonu ile nerede olursanız olun uydu lokasyonu ile yerinizi TAGS Alarm Haber Alma Merkezi ile paylaşabilir ve gerekli olan sağlık hizmeti, emniyet güçlerine haber vermek gibi aksiyonları rekor sürede alabilirsiniz.

Sinyal Bozuculara Karşı Koruma

Sinyal bozucular ile alarm sistemine yapılan sabotajı fark ederek, Alarm Haber Alma Merkezi’ne sinyal gönderir. Alarm Haber Alma Merkezi de sizi hemen arayarak bilgi verir.

Kolay ve Kablosuz Montaj

Evinize alarm sistemi kurulumu için gelen ekip, vaktinizi almadan ortalama 40 dakika gibi bir sürede kurulumu gerçekleştirir. Ayrıca, mekan içerisinde kullanacağınız alarm paneli, kablosuz ve estetiktir.

TagsApp+ İLE HER YERDE GÜVENDESİNİZ

Son güncel yazılım sistemleri ile kurulan ile TAGS APP+ kullanıcılarımızın Hizmetinde!

TAGS kullanıcılarının tüm alarm sistemlerini akıllı cep telefonları ile uzaktan kontrol edebilmektedir. Ayrıca TAGS APP+ ile entegre çalışan akıllı alarm sistemleri ile kullanıcılarımız kendi ihtiyaçlarına göre alarm sistemlerini kişiselleştirebilmektedirler.

TAGS APP+ yazılımı her TAGS kullanıcısı için sabit olarak tanımlanmaktadır. Sadece evinizde değil her nerede olursanız olun “mobil panik butonu” ile 7/24 acil sağlık hizmetlerinden güvenlik hizmetlerine anında ulaşabilirsiniz.

TAGS APP+ uydu sistemi üzerinden bulunduğunuz lokasyonu belirler ve ihtiyaç anında en yakın güvenlik ve sağlık ekiplerini sizlere yönlendirir.

Ayrıca, akıllı telefonunuzu kullanarak evinizde veya işyerinizde bulunana alarm sistemlerini kontrol edebilir, canlı olarak kameralarınızı izleyebilirsiniz.

TAGS APP+ ile güvenlik “bir tık” yakınınızda!

UZAKTAN ALARM KURMA & KAPATMA

ANLIK BİLDİRİMLER

CANLI KAMERA İZLEME

AKILLI EV SİSTEMLERİ KONTROLÜ

    ÜCRETSİZ KEŞİF VE TEKLİF İÇİN FORMU DOLDURUN

    BLOG